Arushë Dekorativë Prej Druri 7 Cm

99L

Ka stok

Kodi JUMBO: 1158030 Kategori:

Përshkrim

Stoli i pemës së Krishtlindjes, prej druri, ariu ulur me shall dhe kapelë. Ajo ka një varëse teli.
Ngjyra E Bardhë e Kuqe
Materiali i produktit Dru
Gjatësia x Gjerësia 6,5×7 cm