Topa Dekorative Lejla Me Xixa & Mat 3 Cm 20 Copë

399L

Ka stok

Kodi JUMBO: 1156340 Kategori:

Përshkrim

Stolitë e pemës së Krishtlindjes, topa vjollce, mat dhe me shkëlqim, në një paketë.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekorim dhe dekorim të veçantë të Krishtlindjeve të pemës tuaj.
Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra lejla
Materiali i produktit Plastike
20 copë