Tapet Për Gjimnastike Joga 142×58 Cm

1,999L

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1145416 Kategori:

Përshkrim

Gjatësia x Gjerësia x Trashësia: 142x58x1 cm
të qëndrueshëm, me përbërje të butë dhe komode. Ideale për yoga, gjimnastikë dhe ushtrime të lehta. Ka një sipërfaqe jo të rrëshqitshme, pastrohet dhe lahet lehtë.