Stilolapsa Me Ngjyra Blu, Jeshil, I Kuq, I Zi 50 Copë

399L

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1058884 Kategori:

Përshkrim

Paketa përmban 50 stilolapsa me një majë metali që nuk rrëshqet për shkrim të zgjatur dhe të butë. Me bojë në blu, të zezë dhe të kuqe, cilësi e shkëlqyeshme për linja të forta dhe të dendura.
Gjinia Djalë vajze
Ngjyra E kuqe e zezë blu jeshile
50 copë
* KUJDES! Nuk është i përshtatshëm për fëmijët nën 5 vjeç.