Arushë Dekorativ I Bardhë Me Shall & Kapuç Të Kuq 15 Cm

199L

Ka stok

Kodi JUMBO: 1185142 Kategori:

Përshkrim

ari pelushi me kapelë të kuqe dhe shall me shirita.
Kombinoni ngjyra, modele dhe madhësi të ndryshme për një dekoratë të veçantë të Krishtlindjeve!
Bota Magjike e Krishtlindjeve po vjen në jetë!
Ngjyra E Bardhë e Kuqe
Materiali Shkumë
Gjatësia x Gjerësia x Lartësia 10x8x15 cm