Selfie Stick Me Kabllo Dhe Aksesorë

899L

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1159726 Kategori:

Përshkrim

Merrni Selfie -t dhe videot më të mira për koleksionin tuaj të suvenireve edhe në lëvizje. Mbulon distancën deri në 9 metra. I përshtatshëm për shumicën e iPhone dhe telefonave Android. Paketa përmban një shkop Selfie që lidhet me një prizë, një trekëmbësh për një SmartPhone, një lente me kënd të gjerë dhe një çantë të butë mbajtëse.