Set Me Ushqime 4 cope

1,499L

Ka stok

Kodi JUMBO: 1157940 Kategori:

Përshkrim

Set 4Cp Ushqim Kuq: Prodhuar Ne Kine, Furnitori: Ka Shun Plastic & Metal Mfy Ltd , Exportues: Jumbo S.A. Greqi, Importues Per Shqiperine: Kid Zone Sh.P.K Tel: +355 44506506 Material: Kitchen Collection 13 Pcs, Seti Ka Fruta Plastike Dhe Aksesore Kuzhine Te Cilat Jan Te Perbera Nga Metali , Seti Lejohet Te Perdoret Nga Mosha 3+ Ne Prani Te Personave Te Rritur.