Plasteline Doh 5 X100 Gr

1,999L

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1174931 Kategori:

Përshkrim

Plasteline Doh 5 X100 Gr: Prodhuar Ne Turqi, Furnitori: Fen Oyuncak Ve Mutfak Esyalari Paz.Tic. , Exportues: Jumbo S.A. Greqi, Importues Per Shqiperine: Kid Zone Sh.P.K Tel: +355 44506506 . Chef Kitchen Set 18 Pcs , Plasteline Doh , Produkti Permbane Aksesore Kuzhine Dhe Plasteline , Lejohet Te Perdoret Nga Mosha 3+ Ne Prani Te Personave Te Rritur.