Pjatë Plastike Dekorative Katrore Bezhë 30 Cm

299L

Ka stok

Kodi JUMBO: 1171551 Kategori:

Përshkrim

Pjatë Dekorative, Plastike, Katrore Në Ngjyrë Bezhë Dhe Dizajn Uji. Jo I Përshtatshëm Për Ushqim.
Ngjyra Bezhë
Materiali I Produktit Plastike
Gjatësia X Gjerësia X Lartësia 30x30x2 Cm