Mbajtëse Qiriri Metalike E Zeze Me Vrima 7 Cm

249L

Ka stok

Kodi JUMBO: 1143799 Kategori:

Përshkrim

Mbajtëse Qiriri Metalike, Me Ngjyrë Të Zezë Jashtë Dhe Bronzi Brenda, Të Shpuar Me Rrathë.
Ngjyra Bronz I Zi
Materiali Metalike
Diametri X Lartësia 7×7 Cm