Lule Dekorative Gonxhe Trëndafili Portokalli 60 Cm

149L

Ka stok

Kodi JUMBO: 1041073 Kategori:

Përshkrim

Lule dekorative me kërcell të gjatë, trëndafil portokalli me pika vese.
Kombinoni modele dhe madhësi të ndryshme për të dekoruar çdo cep të shtëpisë!
Ngjyra Portokalli
Materiali Plastikë