Këllëf Jastëku Dekorativ Pelush Rozë 45×45 Cm

499L

Ka stok

Kodi JUMBO: 1169546 Kategori:

Përshkrim

Këllëf Jastëku Për Dekorim Dimëror, Kadife Fanellë, E Njëanshme Me Zinxhir Në Ngjyrë Rozë Pluhur.
Zgjidhni Nga Një Larmi Ngjyrash Dhe Modelesh Për Të Ndryshuar Dekorin Sipas Hapësirës Dhe Stilit Tuaj Personal!
Ngjyra Rozë
Materiali Poliestër
Gjatësia X Gjerësia 45×45 Cm