Jastëk Dekorues Dizajn Me Lule Pelush Rozë 40×40 Cm

499L

Ka stok

Kodi JUMBO: 1171749 Kategori:

Përshkrim

Rasto Jastëku Për Dekorimin Me Gëzof Dimëror, Të Dyanshëm Me Zinxhir Në Ngjyrë Rozë Me Dizajn Lulesh.
Zgjidhni Nga Një Larmi Ngjyrash Dhe Modelesh Për Të Ndryshuar Dekorin Sipas Hapësirës Dhe Stilit Tuaj Personal!
Ngjyra Rozë
Materiali Poliestër
Gjatësia X Gjerësia 40×40 Cm