Gotë Mbajtëse E Tejdukshme Me Dantellë Për Qiri 5.5×6.5 Cm

69L

Ka stok

Kodi JUMBO: 1166862 Kategori:

Përshkrim

Mbajtëse Qiriri Dekorative Gotë Xhami, Transparent Me Dantella Të Bardha.
Kombinoni Ngjyra, Modele Dhe Madhësi Të Ndryshme Për Një Dekorim Unik!
Ngjyra Transparente
Materiali Qelqi
Diametri X Lartësia 5,5×6,5 Cm