Garderobë Me 2 Kukulla & 1 Bebe

3,499L

Ka stok

Kodi JUMBO: 1200660 Kategori:

Përshkrim

Lodër veshjesh për vajza, me dy kukulla me flokë të gjatë bionde dhe një fëmijë. Garderoba ka shumë rroba, këpucë dhe pajisje për të veshur kukullat për çdo rast. Ata gjithashtu kanë një tualet me një pasqyrë dhe një karrige, me shumë pajisje bukurie.
Materiali Plastike
Dimensionet e paketimit 73.5x9x43 cm
* KUJDES! Nuk është i përshtatshëm për fëmijët nën 3 vjeç