Dyshek Plazhi Me Ajër Tejdukshëm Me 18 xhepa “Intex” 1.88×0.71 M

1,299L

Ka stok

Kodi JUMBO: 1115968 Kategori:

Përshkrim

Dyshek me 18 xhepa dhe sipërfaqe transparente me mundësinë e vendosjes se një pije freskuese. Pesha maksimale 80 kg
Gjatësia x Gjerësia: 1.88×0.71 m
* KUJDES! Nuk është i përshtatshëm për fëmijët nën 14 vjeç.