Stativ Trekëmbësh Metalik Me Kapëse Për Fotografi 35.5 Cm

599L

Ka stok

Kodi JUMBO: 1166180 Kategori:

Përshkrim

Baza e mbështetjes me trekëmbësh dhe celular, ideale për video dhe Selfie që i përshtatet shumicës së celularëve. Kjo ju lejon të largoheni nga telefoni juaj celular për fotografi dhe video të këndshme duke u mbështetur në trekëmbësh. është i përshtatshëm për celularët deri në 3.4 inç të gjerë.
Shtrihet nga 20.5 në 35.5 cm.