Dritë Leximi Me Kapëse & Bateri 23×3.5 Cm

149L

Ka stok

Kodi JUMBO: 1185822 Kategori:

Përshkrim

dritë leximi e zezë me kapëse me kunj për tu kapur në libër, revistë ose tavolinë. Ka një qafë fleksibël 20 cm për të drejtuar dritën ku të doni dhe një buton On / Off. Punon me 3 bateri LR44 (të përfshira).
Ngjyra E zezë
Materiali Plastike
Gjatësia x Gjerësia 23×3.5 cm