Çantë Shkolle “15Nf36” Rozë Flutura 3D 30x16x45 Cm

2,499L

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1196599 Kategori:

Përshkrim

Çantë shkollore me çanta shpine me dizajn fluturash 3D. Me poliester PU të qëndrueshëm, dizajn të rehatshëm që lejon qarkullim të mirë të ajrit, shirita të rehatshëm me përforcim EVA, shumë xhepa dhe hapësira magazinimi, mbrojtje reflektuese në pjesën e pasme dhe dizajn modern. Ideale për nxënësit fillorë dhe adoleshentët.
Gjinia Vajze
Gjatësia x Gjerësia x Lartësia 30x16x45 cm