Bllok Vizatimi “Unicorn” 20×23 Cm 30 Fl

499L

Ka stok

Kodi JUMBO: 1170462 Kategori:

Përshkrim

Blloqe pikturimi për vajza , 30 fletë me vizatime dhe 5 fletë me afishe për të zbuluar talentin tuaj në pikturë.
Gjinia Vajze
*KUJDES! Jo i përshtatshëm për fëmijët nën 3 vjeç.
Gjatësia x Gjerësia 20×23 cm