Bllok Vizatimi A4 Spiderman 40 Fl

299L

Ka stok

Kodi JUMBO: 1182045 Kategori:

Përshkrim

Bllok spiral për pikturë për djalë me model Spiderman në madhësi A4 dhe me 40 fletë.
Gjinia Djalë
Hero Njeriu Merimangë
Madhësia e fletores A4
Numri i fletëve 40
Gjatësia x Gjerësia 23×33 cm