Bllok Vizatimi “Super Style” Me Dorezë 20×23 Cm 36 Fl

249L

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1170463 Kategori:

Përshkrim

Blloqe pikturimi për vajza, 36 fletë me modele, 5 fletë me modele të ndryshme pëlhure dhe afishe për të zbuluar talentin tuaj në stilim.
Gjinia Vajze
*KUJDES! Jo i përshtatshëm për fëmijët nën 3 vjeç.
Gjatësia x Gjerësia 20×23 cm