Bllok Vizatimi A4 Dizajn Kaktus 29.7×21 Cm 36 Fl

399L

Ka stok

Kodi JUMBO: 1170064 Kategori:

Përshkrim

Blloku me bojëra uji A4 me 36 fletë me cilësi të jashtëzakonshme dhe mbulesë letre me kaktusë.
Gjinia Djalë vajze
Madhësia e fletoreve A4
Numri i Fletëve 36
Gjatësia x Gjerësia 297×210 mm