Bllok Vizatimi Akuareli Syri Blu No4 40×30 Cm 12 Fl

499L

Ka stok

Kodi JUMBO: 1184500 Kategori:

Përshkrim

Blloku vizatimi me bojëra uji Nr.4 me 12 fletë me cilësi të jashtëzakonshme dhe mbulesë me dizajn të syve blu.
Gjinia Djalë vajze
Gjatësia x Gjerësia 40×30 cm