Mbajtëse Qiriri E Zezë Me Gold Me Vrima Në Formë Pemë 14 Cm

499L

S’ka stok

Kodi JUMBO: 1155472 Kategori:

Përshkrim

Mbajtëse Qiriri Dekorative E Verdhë, Metali I Shpuar, Me Pjesën E Jashtme Të Zezë Dhe Të Brendshme Prej Ari, Të Shpuar Me Dizajn Pemësh.
Ngjyra Ari I Zi
Materiali Metalike
Diametri X Lartësia 10×14 Cm