Adaptor Iphone Për Kufje & Karikues

199L

Ka stok

Kodi JUMBO: 1180363 Kategori:

Përshkrim

Përshtatës me 8 kunja për karikim dhe dëgjim njëkohshëm të muzikës.
Përputhshmëria iPhone
7/7 Plus / 8/8 Plus / X. Gjatësia x Gjerësia: 2.5×1 cm
Gjatësia x Gjerësia e Pakos: 12.5×8 cm