Shkopinj Aromatik Me Aromë Aziatike 25 Cm 40 Copë

199L

Ka stok

Kodi JUMBO: 1179607 Kategori:

Përshkrim

Ngjiteni Me Aromën E Erëzave Aziatike Dhe Bazën Prej Druri.
Gjatësia E Bazës: 25 Cm.