Blog

Misioni i fundvitit: Atmosferë magjike dhe dhurata të veçanta!

Periudha më magjike dhe e hareshme e vitit ka mbërritur. Zbukurimet plot drita dhe shkëlqim, vendosja e pemës së Krishtlindjeve dhe dekoret shumëngjyrëshe e bëjnë këtë muaj edhe më të veçantë duke sjellë atmosferën festive në shtëpi. Teksa viti 2023 shkon drejt fundit, ai nuk mund të mbyllet pa një vizitë në Jumbo. Përgjatë këtij udhëtimi emocionues drejt zgjedhjes së dekoreve dhe dhuratave tre personazhet tona, Mei Mei, JoJo, dhe BoBo, do të jenë udhërrëfyesit e tu.

MeiMei është kujdesur që të përzgjedhë çdo dekorim festiv, deri në detajin më të vogël. Ajo do të ofrojë këshilla dhe produkte, të cilat do të të ndihmojnë të krijosh një ambient magjik. Me të, ngjyrat, ngrohtësia, dhe lumturia të përshkrojnë sapo mendon për shtëpinë e zbukuruar. Mei Mei gjithashtu ka menduar për kuzhinën, duke ofruar pjata dhe aksesorë me dekore festash, për ta bërë gatimin edhe më argëtues për të gjithë familjen.

Festat nuk janë të plota pa lojëra, argëtim dhe dhurata. Për këtë arsye BoBo ka sjellë gamën më të gjerë të lojrave për fëmijë dhe të rritur, që të mos të mungojë argëtimi në asnjë moment. Por jo vetëm kaq. Për të shpërndarë shpirtin festiv, BoBo ka menduar edhe për dhuratat. Duke garantuar pafund zgjedhje për preferencat e të gjithëve, ai është partneri yt teksa vendos si të bësh të lumtur njerëzit e dashur.

JoJo është personazhi që përcjell teknologjinë dhe aftësitë kreative për festat. Ai na ofron bokse për muzikë, pajisje të vogla teknologjike, apo vegla pune për babin. Për të apasionuarit e teknologjisë dhe ata që duan të krijojnë dhurata të veçanta, JoJo ka zgjidhjet e duhura.

Si çdo vit tjetër, Jumbo është destinacioni i duhur për të përgatitur festat më të bukura. Me 9 dyqane në Shqipëri, si edhe me platformën për blerje online, jemi sërish zgjedhja e parë e të gjithë shqiptarëve. Eksploro shumëllojshmërinë e dekoreve dhe dhuratave në Jumbo për të bërë festat të paharrueshme.

Buzëqeshi festave me Jumbo!

Logo Na kontaktoni në një nga kanalet tona komunikuese.

Programi i besnikërisë Happy

Përdor kartën Happy në çdo blerje dhe shfrytëzo pikët për të marrë zbritje dhe oferta të dedikuara.

Format e pagesës

Pagesa mund të bëhet me para në dorë kur merr porosinë ose me kartë (Visa ose Master).

Transporti FALAS për porosi mbi 2,000 lekë

Për porosi nën 2,000 lekë, transporti kushton 180 lekë në Tiranë dhe 250 lekë jashtë Tiranës.

Shërbimi i klientit

Shërbim i dedikuar për të gjithë klientët nga e hëna në të shtunë 09:00-20:00; e diel 10:00-18:00.
ABONOHUNI NË BULETINI

© 2023 Jumbo. All rights reserved.

Web Design & Development by
Powered by Generation Next ecommerce platform