Zarf Letre A4 Roze 33.5×23.5 Cm

79L

Ka stok

SKU: 1182747 Category:

Description

Zarf a4 rozë dhe mbyllje gërvishtëse.

Ngjyra Rozë
Materiali i produktit Letër
Madhësia e fletoreve A4
Gjatësia x Gjerësia 33.5×23.5 cm