Stilolapsa Me Ngjyra “Bic” 4 Copë

149L

Ka stok

SKU: 4890011 Category:

Description

Paketa përmban 4 stilolapsa Ball Point Cristal “BIC”, me shkrim të butë dhe 25% më shumë në 4 ngjyra. blu, të kuqe, jeshile dhe të zezë.
Gjinia Djalë vajze
Ngjyra E kuqe e zezë Blu e gjelbër
Seti i markës BIC
4 copë
*KUJDES! Jo i përshtatshëm për fëmijët nën 5 vjeç.