Plasteline Set Me Aksesore Për Parukeri

1,299L

S’ka stok

SKU: 1146908 Category:

Description

Seti i salloneve të flokëve DOH që do ta doni! Bëni modele flokësh në modë dhe lërini imagjinatën tuaj të krijojë! Përmban: 6 gota me material ndërtimi, 2 karrige, 3 figura, 3 afishe & aksesorë të ndryshëm për hairstyle. Ka udhëzime për përdorim.
Gjinia Djalë vajze
*KUJDES! Jo i përshtatshëm për fëmijët nën 3 vjeç.