Dosje Kartoni Me Llastik Dizajn “Spiderman” 24×32 Cm

149L

Ka stok

SKU: 1182728 Category:

Description

Dosje e zbukuruar për djem, me dizajn gome dhe Spiderman.
Gjinia Djali
Hero Njeriu merimangë
Materiali Letër
Gjatësia x Gjerësia 24×32 cm