Bllok Ciklamin Me ” Squishy Unicorn” 3D 15×20 Cm 80 Fl

299L

S’ka stok

SKU: 1187166 Category:

Description

Fletore e zbukuruar për vajza, mbulesë e fortë me shirita të bardhë dhe njëbrirësh i njomë.
Gjinia Vajze
Numri i Fletëve 80
*KUJDES! Jo i përshtatshëm për fëmijët nën 3 vjeç
Gjatësia x Gjerësia 15×20 cm